• 0
    A kosár üres.

Álláslehetőség

A "Sila" d.o.o. kereskedelmi osztálya bővítésének érdekében PÁLYÁZATOT hirdet az alábbi munkakör betöltésére:

Munkakör: Beszerzési részleg adminisztratív munkatársa

Munkavégzés helye: Bácskossuthfalva, Pacséri út 67.

Főbb feladatok: Motivált munkatársat keresünk, aki képes hatékonyan dolgozni a beszállítókkal és partnerekkel.

Elvárások:

Az általános törvényi feltételeken kívül a jelölteknek meg kell felelniük a következő követelményeknek is:

  • Középfokú vagy felsőfokú közgazdasági végzettség
  • Előny az adminisztratív munkakörben szerzett tapasztalat
  • Kiváló kommunikációs készségek különböző személyiségtípusokkal való munkavégzéshez
  • Kiváló számítógépes ismeretek, különösen MS Office programok használatában
  • Elkötelezettség és felelősségteljes hozzáállás a munkához
  • Tanulási és fejlődési igény
  • Aktív sofőr, B kategóriás jogosítvánnyal.

Amit kínálunk:

  • Biztos munkahely
  • Stabil és rendszeres fizetés
  • Támogatjuk az önálló kezdeményezést és a kreativitás megnyilvánítását
  • Karrierépítési és szakmai fejlődési lehetőség

Az ideális jelölt tulajdonságai:

felelősségteljes, kitartó, kreatív, kommunikatív, elkötelezett, stabil.

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Önéletrajz (fényképpel)
  • Iskolai végzettséget igazoló dokumentumok és bizonyítványok.

Jelentkezni a www.sila.rs weboldalon a „Munkalehetőség” menüpont alatt, vagy e-mailben a következő címen: posao@sila.rs

Csak a kiválasztott jelöltek kerülnek értesítésre.